Bursa Yıldırım’daki turnuvada ‘kardeşlik’ kazandı

BURSA (İGFA) – Bursa’nın Yıldırım ilçesinde kıyasıya mücadelelerin yaşandığı bir o kadar da renkli görüntülere sahne olan turnuvaların final …

Bursa Yıldırım’daki turnuvada ‘kardeşlik’ kazandı
Yayınlama: 27.08.2022
0
A+
A-

BURSA (İGFA) – Bursa’nın Yıldırım ilçesinde kıyasıya mücadelelerin yaşandığı bir o kadar da renkli görüntülere sahne olan turnuvaların final mücadelesi Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, Yıldırım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Demirci, Yıldırım Belediyespor Kulübü Başkanvekili Muammer Özbey, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katılımıyla gerçekleştirildi.

Genç sporcuların tezahürat ve sevgi gösterileriyle karşılanan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yapılan her yatırımın geleceğe çakılmış bir çivi olduğunun altı çizilirken, “Yıldırım’da hizmet önceliği çocuklarımızın ve gençlerimizindir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin; fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimlerinde sporun çok önemli yeri var. Bu nedenle Yıldırım’ı bir spor kenti yapmak ve sporu tabana yaymak için çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Turnuvaya katılan öğrencileri tebrik eden Başkan Yılmaz, çocukların sporun ruhuna uygun biçimde; dostluk ve kardeşlik duyguları içinde centilmence mücadele ettiğini söyledi.

Turnuvanın şampiyonunun kardeşlik olduğunu belirten Başkan Yılmaz, Yıldırım’ın spor kenti kimliğine verdiğiniz katkılardan dolayı herkese teşekkür etti.

Turnuvaya katılanlar madalya ile ödüllendirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.