Karın Germe Ameliyatı ile Sizde Hayallerinizdeki Fiziğe Kavuşun

Karın germe ameliyatı, dünya genelinde oldukça sık tercih edilen bir işlemdir. Karın bölgesindeki sarkmalar ya da çatlamalar, karın germe ameliyatı ile kısa süre içerisinde yok olmaktadır.

Karın Germe Ameliyatı ile Sizde Hayallerinizdeki Fiziğe Kavuşun
Yayınlama: 10.05.2024
21
A+
A-

Karın germe ameliyatı, dünya genelinde oldukça sık tercih edilen bir işlemdir. Karın bölgesindeki sarkmalar ya da çatlamalar, karın germe ameliyatı ile kısa süre içerisinde yok olmaktadır. Sizde bu gibi durumlardan şikayetçiyseniz, karın germe ameliyatı ile çözüm bulabilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Karın ve göbek bölgesindeki fazla yağların ve çatlakların yok olması için yapılan bir estetik ameliyatı olan karın germe ameliyatı genellikle diyete ve egzersize rağmen gitmeyen inşatçı yağlar için yapılmaktadır. Bu gibi bir durumdan şikayetçi olan tüm kadın ve erkekler, karın germe ameliyatı ile eski fit görünümlerine kavuşabilmektedir.

Bu ameliyatın gerçekleşmesi için ilk olarak pubik bölgesinin üst kısmına ve göbek deliğinin alt kısmına bir kesik atılmaktadır. Ardından fazlalık olan yağlar alınmaktadır. Bu küçük kesik ile işlem çok basit bir şekilde yapılmaktadır.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

Ameliyat sonrası iyileşme süreci kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Kişilerin vücut direncine ve yaşam kalitesine göre karın germe ameliyatı sonrasında belirli bir iyileşme süreci gerçekleşmektedir. İşlem sonrasındaki ilk günlerde karın bölgesinde ağrı oluşması oldukça doğaldır. Eski fit formunuza kısa bir süre içerisinde kavuşmak istiyorsanız, belirli bir iyileşme süreci sonrasında fiziksel aktivitelere başlayabilirsiniz.

İyileşme süreci için hekiminiz size belirli ilaçlar ve tavsiyeler verecektir. Bunlara uyarak daha kısa ve daha kolay bir iyileşme süreci geçirebilirsiniz. Herhangi bir ters durum olduğunda asla kendiniz müdahale etmemelisiniz ve direkt olarak hekimiz ile iletişime geçmelisiniz.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Karın germe, oldukça yaygın ve sık kullanılan bir estetik işlemdir. Bu işlemin birçok farklı tekniği bulunmaktadır. Tekniklere göre karın germe ameliyatı fiyatları değişiklik göstermektedir.

Ayrıca hizmet almak istediğiniz hekimde oldukça önemlidir. Bu alanda hizmet veren birçok hekim bulunmaktadır. Hekim tercihinize göre karın germe ameliyatı fiyatları değişiklik göstermektedir.

Bunların yanı sıra bu işlem için hizmet veren birçok klinik bulunmaktadır. Klinikteki hekimlere, kliniğin sağladığı hizmete ve imkanlara göre karın germe ameliyatı fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için hizmet almak istediğiniz klinik ile iletişime geçmelisiniz.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Herhangi bir cerrahi işlem olmadan, ultrason ya da radyofrekans ile cildin sıkılaşmasını sağlayan ameliyatsız yüz germe işlemi, kolajen üretimini arttırarak cildin eski esnekliğine kavuşmasını sağlamaktadır.

Eski esnekliğine kavuşan cildin üzerindeki çizgiler ve sarkmalar yok olacaktır. Cildiniz eskisinden daha esnek ve daha sert bir yapıya sahip olacaktır. Sizde ameliyatsız yüz germe işlemi ile daha genç bir görünüşe sahip olabilirsiniz.

Ameliyatsız Yüz Germe Kimlere Uygulanır?

Bu işlem genellikle herhangi bir kronik hastalığı olmayan, 18 yaşını geçmiş olan ve belirgin yüz çizgilerine sahip olan kişilere uygulanmaktadır. Belirgin yüz çizgilerine sahip olan kişiler, ameliyatsız yüz germe işlemini yaptırabilmektedir. Bu işlemden sonra cilt eski esnekliğine kavuşmaktadır.

Bu işlemi yaptırmak isteyen kişilerin yüzünde herhangi bir açık yara olmamalıdır. Yüzünde herhangi bir açık yara olan kişilere bu işlem uygulanmamaktadır. Ayrıca işlemi yaptırmak isteyen kişilerin yüzünde belirgin kırışıklıkların olması zorunludur. Hekim kontrolünden geçerek onay alan herkes bu işlemden faydalanabilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Bu işlemin birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Fotona, gençlik aşısı, botoks, HİFU ve lazer gibi birçok yöntem ile ameliyatsız yüz germe işlemi yapılmaktadır. Hangi yöntemin uygulanacağına hekiminiz genel bir kontrol yaptıktan sonra karar verecektir. Hekiminizin dediklerini dikkate alarak iyi ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.