İSU, Kandıra’da Üstyapı Çalışmaları Gerçekleştiriyor

Kent genelinde altyapı çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmalarını tamamladığı bölgelerde …

İSU, Kandıra’da Üstyapı Çalışmaları Gerçekleştiriyor
Yayınlama: 25.08.2022
0
A+
A-

Kent genelinde altyapı çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmalarını tamamladığı bölgelerde üstyapı çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Kandıra’da altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üstyapı çalışmaları devam ediyor.

KANDIRA’DA ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI
İSU Genel Müdürlüğü, yatırım programı kapsamında Kocaeli’nin her noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kocaeli en büyük yüz ölçüm alanına sahip olan turizm merkezi Kandıra ilçesi kırsal mahallelerinde yapımı tamamlanan altyapı çalışmaları sonrası kazı alanı toprak oturma süreçlerinin de tamamlanması ardından üstyapı çalışmaları gerçekleştiriliyor.

ANTAPLI VE PINARLI KÖYÜNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Kandıra ilçesinde 2021 yılı içerisinde başlayan ve 2022 yılında sürdürülen altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte üstyapı çalışmalarına hız kesmeden başlandı. Yapılan çalışmalar kapsamında Kandıra Pınarlı köyünde yapılan kanalizasyon hattı ve yağmursuyu hatlarının tamamlanması ile birlikte parke serim çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ayrıca Antaplı Mahallesinde içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmaları sonrası asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

KIRSAL MAHALLELER MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU Genel Müdürlüğünün yaptığı hizmet ve yatırımlar ile kırsal mahalleler cazibe merkezleri haline getiriyor. Bu kapsamda Kandıra Antaplı ve Pınarlı Mahallelerinde üstyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla bölge halkı kaliteli ve sağlıklı altyapı ile birlikte modern bir çehreye kavuşacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.