“Deniz’in Lezzet Pusulası” beIN CONNECT’te Başlıyor!

Dijital içerik platformu beIN CONNECT, yepyeni bir beIN ORIGINALS yapımıyla içerik yelpazesini genişletmeye devam ediyor. “Deniz’in Lezzet …

“Deniz’in Lezzet Pusulası” beIN CONNECT’te Başlıyor!
Yayınlama: 25.08.2022
3
A+
A-

Dijital içerik platformu beIN CONNECT, yepyeni bir beIN ORIGINALS yapımıyla içerik yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Deniz’in Lezzet Pusulası”, 26 Ağustos’tan itibaren her Cuma 2 yeni bölümüyle beIN CONNECT’te ve 27 Ağustos Cumartesi günü ise beIN GURME kanalında izleyicileriyle buluşacak.

İzleyicilerine dilediği zaman diledikleri içeriğe ulaşma imkânı sağlayan dijital içerik platformu beIN CONNECT, yepyeni içerikleri izleyiciler ile buluşturmaya devam ediyor. Dünya denizlerinde süzülen mega yatların mutfak şefi olarak tanınan Deniz Kurt Görsev, bu kez Türkiye’nin masmavi denizlerini dolaşarak kıyı yerleşimlerinin en özel lezzetlerini keşfediyor.

Ünlü şef Deniz Kurt Görsev’in muhteşem lezzetlerini izleyicileriyle paylaşacağı programı “Deniz’in Lezzet Pusulası”, 26 Ağustos’tan itibaren her Cuma 2 yeni bölümüyle beIN CONNECT’te ve 27 Ağustos’tan itibaren her Cumartesi 20:40’da beIN GURME kanalında seyirciyle bir araya gelecek.

Deniz Kurt Görsev’in seçtiği lokasyon ve tariflerle her bölümde uzman konuklarıyla yeni lezzet keşifleri yapan “Deniz’in Lezzet Pusulası”, bulduğuyla yetinmeyip daha da iyisini arayan bir mutfak üstadının güncesi niteliğinde, gastronomi programcılığını ilham kaynağına dönüştürüyor.

Kıyılardan lezzet fırsatları

“Deniz’in Lezzet Pusulası”, geleneksel mutfak sırlarını ustalarının tarifleriyle paylaşırken, Deniz Kurt Görsev’in dokunuşlarıyla modernize edilmiş lezzetler de arıyor. Şef Görsev’i, Silifke’de mavi yengeç peşinde, Olympos’da portakal toplarken ya da Çeşme’de barbun avında izleyen kamera; çağlanın Kaş’tan, ahtapotun Kekova’dan, Ege otlarının Urla’dan, bottarganın Adana Karataş’tan alındığı yemeklerle, sağlıklı ve lezzetli beslenmek için kıyılarımızın sunduğu fırsatları saptıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.