techasaY, asaY İletişim ile 500 şirket içindeki yerini pekiştirdi

19 yıldır bilişim sektöründe faaliyetlerine devam eden Türkiye’nin güçlü sistem entegratörü asaY İletişim, Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi …

techasaY, asaY İletişim ile 500 şirket içindeki yerini pekiştirdi
Yayınlama: 23.08.2022
4
A+
A-

19 yıldır bilişim sektöründe faaliyetlerine devam eden Türkiye’nin güçlü sistem entegratörü asaY İletişim, Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın sonuçlarına göre 6 kategoride listeye girerek konumunu pekiştirdi. Satış gelirlerine göre 500 firma arasında 109. sırada yer alırken, sistem entegratörü ve iş ortağı- hizmet- kurulum/bakım/destek hizmetleri kategorisinde ise Türkiye 7’cisi oldu.

Türkiye’nin ve iş dünyasının gelişimine katkı sunan, bilişim teknolojilerini geliştiren ve çözüm sunan şirketlerin yer aldığı “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın sonuçlarına göre, asaY İletişim; “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı”, “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı- Donanım” “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım”, “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı Hizmet”, “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı Donanım – Ağ Donanımı”, “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı -Hizmet-Kurulum-Bakım-Destek Hizmet” kategorilerinde dereceye girdi.

Müşterileriyle birlikte büyüdü

Gerçekleştirdiği yeniliklerle enerji ve bilişim sektörlerinin nabzını tutan, yaptığı yatırımlar ve çalışmalarla dikkat çeken techasaY; bünyesindeki asaY İletişim ve asaY Enerji ile kurumsal şirketlere sürdürülebilir çözüm ve hizmetler sunmaya devam ediyor. techasaY Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koç konuyla ilgili, “Türkiye bilişim sektörünün önemli referans kaynağı, Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda bu yıl da yerimizi alarak pazardaki konumumuzu pekiştirdik. Tecrübemizi teknolojik altyapımız ile birleştirerek Türkiye ve yakın coğrafyamızdaki ülkelere sağladığımız katma değer ve elde ettiğimiz sonuçlar bizi motive ediyor. KOBİ’lerden, büyük kurumsal işletmelere kadar tüm müşterilerimize bizimle çıktıkları yolculuklarında sürdürülebilir bir çözüm ortağı olarak eşlik ediyor, Türkiye çapındaki geniş ekosistemimizle ihtiyaç duydukları tüm desteği vererek birlikte büyüyoruz.” açıklamasında bulundu.

19 yıllık takım oyunuyla dünya çapında başarı

19 yıllık güçlü geçmişi ve birikimiyle listeye girmelerinde 700’ün üzerinde çalışan ve 64 iş ortağının önemli rol oynadığını belirten Koç, sözlerine şöyle devam etti: “Servislerimiz ve geniş çözüm yelpazemizle, odağında fayda ve sürdürülebilirlik olan nitelikli pek çok uygulamaya imza atıyoruz. Yetkinliklerimizle dünya çapında başarı hikayeleri oluşturuyoruz. Bu başarıların altında tüm ekip arkadaşlarımın özverili çalışmaları ve sektörümüzü geliştirmek adına gerçekleştirdiğimiz yenilikçi teknolojik hizmetler yatıyor. Tüm motivasyonumuzla kurumsal şirketlere yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.