BUDGET’TAN Bir İlk Daha: WHATSAPP Dijital Asistan İle “ONLINE REZERVASYON”

0
112

Her kanaldan müşterisine en hızlı ve kolay hizmeti sunmayı hedefleyen Budget’tan araç kiralamada WhatsApp üzerinden “online rezervasyon” hizmeti

Türkiye’nin dinamik araç kiralama markası Budget, müşterilerinin araç kiralama deneyim ve memnuniyetini en üst düzeye taşıma hedefiyle, “araç kiralamada bir ilk” olan uygulama “WhatsApp Dijital Asistan ile rezervasyon” hizmetini başlattı.

Budget, 444 4 722 numaralı hat ile hizmet sunan WhatsApp Dijital Asistan üzerinden anlık görüşme yoluyla müşterilerine en hızlı ve kolay şekilde araç kiralama imkanı sağlıyor. Bugüne kadar bu hat üzerinden soru, öneri, rezervasyon talebi iletilebiliyordu. Budget müşterileri, yapay zeka destekli bot sayesinde artık birkaç adımlık yazışma ile rezervasyon numarası da alarak rezervasyonlarını en hızlı yoldan tek bir seferde tamamlayabiliyor.

Odağına teknoloji ve inovasyonu alarak, müşteri memnuniyetinde en üst seviyeyi  hedefleyen Otokoç Otomotiv bünyesinde hizmet veren Budget, WhatsApp üzerinden online rezervasyon işlemine imkan yaratarak müşterilerine yeni nesil araç kiralama deneyimini yaşatıyor.

Budget’ın filosunda bulunan en yeni araç marka ve modeller arasından araç kiralamak isteyenler Budget’ın 444 4 772 numaralı WhatsApp Dijital Asistanı ile online rezervasyon yaparak araç kiralamanın kolaylığını yaşıyor.

 

Budget hakkında

Türkiye’de Otokoç Otomotiv bünyesinde faaliyet gösteren Budget, yurt genelindeki havalimanı ve şehir ofisleri ile faaliyetini sürdürüyor. Türkiye’nin en dinamik araç kiralama şirketi olma özelliğini taşıyan Budget, ofislerinin yanı sıra www.budget.com.tr internet adresi ve 444 4 722 numaralı İletişim Merkezi/WhatsApp hesabı aracılığı ile müşterilerine hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here