Adel Herkesi İyiliği ile Doğaya İz Bırakmaya Davet Ediyor

0
316

Adel Kalemcilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başlattığı İyilik Ağacı Ormanı projesi kapsamında, Adel ürünü içeren her Migros alışverişi için tüketicilerine bir ağaç armağan ediyor.

Nesillerin gelişimini destekleyen Adel Kalemcilik, 2015 yılında çocukların ve gençlerin eğitim ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla hayata geçirdiği İyilik Ağacı sosyal sorumluluk projesiyle her yıl 100 bin çocuğun hayatına dokunuyor.

Adel Kalemcilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ankara’da başlattığı İyilik Ağacı Ormanı projesi kapsamında Türkiye’yi ağaçlandırmaya iş ortakları ve tüketicilerin destekleriyle devam ediyor. 15 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Migros’tan yapılan ve içeriğinde Adel markalı ürün bulunan her alışveriş için tüketicileri adına ecoDrone ile bir tohum topu atışı gerçekleştiren şirket, daha yeşil ve sürdürülebilir bir gelecek için iyiliğiyle doğaya iz bırakıyor.

Bu kez rota Mersin!

20 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında Mersin’de gerçekleşecek olan tohum atışları kapsamında, 50 bin Sedir Ağacı tohumu toprakla buluşacak. İnsansız hava araçları olan ecoDrone’lar ile havadan tohum atılarak gerçekleştirilecek olan çalışma, bireysel çevre bilincini artırmaya yönelik de önemli bir farkındalık sağlıyor.

Kampanya detayları:

15 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar ile Adel markalı ürün içeren her alışverişe 1 tohum ekimi hediye edilecektir. Kampanya 50.000 adet tohum ekimi ile sınırlıdır. Tohum ekimine dair kampanya katılım sertifikanız iletişim izinli mail adresinize iletilecektir. Katılım stoklarla sınırlıdır.

Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1969’da İstanbul-Kartal’daki üretim tesisinin açılışıyla faaliyete geçti. Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1996 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Adel, dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile kuruluşundan bu yana sürdürdüğü işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi. Adel, bu ortaklığın gücü ile Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Temmuz 2015’de Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’de üretilen ve ithal edilen Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Adeland, Atlas, Max, Panfix ve Citizen markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki deneyimi ve geniş bayi ağıyla 2015 yılında oyuncak sektörüne giren Adel Kalemcilik, kendi yarattığı Adeland markasının yanı sıra dünyanın önde gelen lisanslı markalarının satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda şirket, 2018’de TRT ile yaptığı lisans anlaşması ile yayınlanan 11 çizgi filmin oyuncak ve kırtasiye lisans haklarını da elinde bulunduruyor. 50. Yılını kutladığı 2019 senesinde de özünde barındırdığı “iyilik” değerini benimseyerek eğitimin ve eğitimde yaratıcılığın en büyük destekçisi olan, eğitim, sanat ve spor olmak üzere çok sayıda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here